Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Školní kolo recitační soutěže

11.02.2016 07:48

Dětská scéna 2016 – 45. ročník

 

Jako každoročně se na naší škole uskutečnilo školní kolo přehlídky dětských sólových recitátorů. Recitační soutěž proběhla dne 10. 2. 2016. Zúčastnilo se celkem 15 žáků z 2. stupně. Soutěžilo se ve 2 kategoriích. Výkony všech soutěžících byly výborné a zaslouží pochvalu.  Zazněly básně i prozaické texty s humorným i vážným obsahem. Ve III. kategorii se na 1. místě umísila Julie Horvátová (6. B), na 2. místě Lenka Benešová (7. A), na 3. místě Tereza Husáková (6. A). Ve velmi silné konkurenci ve IV. kategorii se na 1. místě umístil Radek Bešťák (9.), na 2. místě Bára Ulrychová (8.), na 3. místě David Šarman (9.). Do městského kola, které se bude konat 16. března v DDM Děčín, postupují umístění na prvních dvou místech. Poděkování patří porotě: Mgr. Michalu Pazderkovi, Mgr. Janě Adéeové.

         Mgr. Iva Košková, organizátorka školního kola

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu