Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Skřivánci zazpívali

Dne 7. ledna 2015 se v hudebně 1. stupně konalo od 14. 00 h školní kolo pěvecké soutěže SKŘIVÁNEK, do které se přihlásilo na třicet žáků z 1. i 2. stupně naší školy. Žáci zpívali celkem dvě písně - lidovou a umělou. V 1. kategorii (1. - 5. ročník) zvítězili: 1. místo - Nicol Wirknerová (3. ročník), 2. místo - Anežka Šrámková (2. ročník), 3. místo Tomáš Šotka (1. ročník). Ve 2. kategorii (6. - 9. ročník): 1. místo - Kristýna Albrechtová (9. ročník), 2. místo - Aneta Astrová (7. ročník), 3. místo - Tereza Miškovská (8. ročník). Z obou kategorií postupují do městského kola vždy první dvě místa. Toto kolo se koná 28. ledna 2015 v DDM Teplická. Všem zúčastněným děkujeme, postupujícím přejeme mnoho štěstí. Poděkování patří i naší porotě Mgr. K. Kroupové, Mgr. M. Bárové a Mgr. M. Pazderkovi. Vedení školy

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu