Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Skřivánek na naší škole

20.01.2016 09:08

Ve čtvrtek 14. 1. 2016 proběhlo školní kolo pěvecké soutěže Skřivánek. Mezi soutěžícími byla velká konkurence převážně v nižších ročnících. Žáci si vybírali písně různých žánrů. Zpívaly se písně lidové, folkové nebo od oblíbené dvojice Svěrák, Uhlíř. Během soutěže zazněla také píseň v ruském jazyce, kterou znali spíše rodiče a babičky, jež přišli podpořit mladé zpěváky. Žákyně z vyšších ročníků překvapily zpěvem v anglickém jazyce. Každý soutěžící byl odměněn sladkostí a výherci získali diplomy s drobnými cenami. Zvláštní ocenění získali Jiří Rubeš za velmi pěknou kulturní vsuvku hrou na zobcovou flétnu a Alice Makevich za rusky zpívanou píseň. Děkujeme za účast a výhercům blahopřejeme.

V jednotlivých kategoriích se umístili tito žáci:

I. KATEGORIE 1. ROČNÍK

1. MÍSTO: Nela Laubová 1. B

2. MÍSTO: Nela Havránková 1. A

3. MÍSTO: Tobiáš Faltus 1.B

I. KATEGORIE 2. – 3. ROČNÍK

1. MÍSTO: Tomáš Šotka 2. B

2. MÍSTO: Martin Šenk 2. B

3. MÍSTO: Liduška Hrdličková 3. B

II. KATEGORIE 4. – 5. ROČNÍK

1. MÍSTO: Anežka Klikarová 4. A

2. MÍSTO: Nikola Wirknerová 4.A

3. MÍSTO: Juliet Flemmerová 5. A

III. KATEGORIE     6. – 7. ROČNÍK

1. MÍSTO: Kateřina Černá 7. A

2. MÍSTO: Julie Horvátová 6. B

3. MÍSTO: Veronika Veselá 7. B

IV. KATEGORIE 8. – 9. ROČNÍK

1. MÍSTO: Anežka Staňová 8. třída

2. MÍSTO: Aneta Astrová 8. třída

3. MÍSTO: Tereza Miškovská 9. třída

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu