Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Skutečný dárek nadělila 5. A

Žáci 5. A si již potřetí nadělili pod stromeček na tradiční vánoční besídce Skutečný dárek. Letos se společně rozhodli koupit živou kudrnatou ovečku. Jako start do nového života ji dostane například farmář v Etiopii. Ovce má každý rok nová jehňata, takže za několik let může mít obdarovaná rodina celé stádo. Doufáme, že naše ovečka bude pro ni znamenat začátek lepšího života. Přejeme všem klidné a spokojené Vánoce v kruhu svých nejbližších. Mgr. Eva Gerychová + děti z 5. A

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu