Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Skvělá reprezentace žáků v okresním kole Olympiády v anglickém jazyce

Minulý týden proběhlo okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce, ve kterém naši školu reprezentovali v nižší kategorii Monika Phamová ze 7. B a ve vyšší kategorii Honza Antal z 9. ročníku. Konkurence byla opravdu silná a rozdíly ve výsledcích byly velmi těsné. A tak Honza skončil na 5. místě, přičemž na vítěze ztratil pouhé čtyři body. Monika měla ve své kategorii větší štěstí, a tak nakonec obsadila skvostné třetí místo. Na oba účastníky soutěže jsme velmi pyšní a doufáme, že i příští rok bude pro naši školu díky vám úspěšný. Máme totiž z čeho vybírat. Ve školním kole si o postup zasoutěžili i Lenka Benešová, Majda Linková, Valda Pospíšil, Šárka Neumannová, Bára Ulrychová a Kája Vitoušová za nižší kategorii a Tereza Miškovská, Ondřej Vinický, Radek Bešťák, Kristýna Albrechtová a Colin Pavlák v kategorii vyšší.

Mgr. Jana Adéeová

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu