Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Spolupracujeme se středními školami

Vážení rodiče, v tomto školním roce pokračuje projekt CZ.1.07/1.1.00/44.0005 Přírodovědné a technické vzdělávání Ústeckého kraje. Chtěli bychom Vás touto cestou seznámit s aktivitami, které se budou konat v tomto školním roce: 1) Kroužek techniky - úvodní schůzka 23.9.2014 od 15,30, zúčastnit se mohou žáci 5. tříd a druhého stupně. 2) Sdílení učeben – v rámci projektu VOŠ a SPŠ Děčín vybavila některé učebny, ty budou využívat k vyučování i naši žáci – od října 2014. 3) Dny techniky – určeno především žákům devátých ročníků v rámci rozhodování o dalším studiu – dle zaměření. 4) Zapojení odborníků z praxe - odborné exkurze a besedy – určeno žákům druhého stupně v rámci rozhodování o dalším studiu. 5) Odborné přednášky - určeno především žákům devátých ročníků v rámci rozhodování o dalším studiu. Vedení školy

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu