Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Sporťák na hokeji

14.02.2017 13:39

Děčínští medvědi          :          HC Baník Sokolov

  6                :                 0  

Báječným se stal sobotní podvečer dne 11.2. podpořený výhrou domácích, kterým jsme oblečeni do dresů děčínského týmu velmi hlasitě foukáním do frkaček a hlasitým: „DĚČÍN, DĚČÍN, DĚČÍN!“, ohromně fandili. Tuto sobotu jsme se z aktivních sporťáků proměnili v hokejové fandy.

Sešli jsme se před zimním stadiónem v teplém oblečení, někteří se svými tatínky. Pan trenér a učitel Michálek nás oblékl do dresů a uvedl do hlediště. Mnozí z nás viděli hokej a hokejisty, jak se říká „Live-naživo“, opravdu poprvé. Někteří s klobásou či párkem v rohlíku, ale bez pivka, avšak bez rozdílu všichni jsme si zápas do poslední vteřiny užili.

Pamětnou fotografií s maskotem jsme potvrdili děčínské patriotství a v dresech, které jsme dostali darem, jsme spokojeni, nadšeni, doplněni energií a zároveň vybiti a uvolněni odcházeli domů. Tak to má být.

Těšíme se na druhou únorovou zastávku, tentokrát opět v roli sportovců. P. uč. sporťačky.

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu