Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Sportovní den na 1. stupni

Dne 12. 6. 2015 se na naší škole konal sportovní den. Žáci se ve skupinách přemisťovali po 15 disciplínách. Soutěžili ve skoku do dálky, v hodu na cíl, v hodu do koše, kopali míč do branky, skákali žabáky, shazovali kuželky, skákali přes švihadlo, běhali slalom, šplhali na tyči a plnili další sportovní disciplíny. Soutěžili v tělocvičně a na dvoře. Počasí bylo fantastické a to přispělo k výborným výkonům všech sportovců. Veliké poděkování patří našim deváťákům, kteří si vzali na starosti obsluhu u všech disciplín. Všichni se už teď těší na další rok. Mgr. M. Bárová, Mgr. P. Labutová

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu