Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Sportovní gymnastika 2017

15.03.2017 13:10

Nyní v březnu 2017 jsme se chopili opět pořadatelství sportovních závodů ve sportovní gymnastice v rámci Asociace školních sportovních klubů ČR v profesionální sportovní hale v Děčíně, která již vychovala nejednoho velmi kvalitního sportovce a reprezentanta. Hala byla opět plná sportovních nadšenců, kteří soutěžili v 6 kategoriích a bylo se na co dívat. Představili se nám závodníci a závodnice, kteří své začátky testují, ale i zkušení závodníci, kteří předváděli velmi kvalitní výkony a zcela jistě je předvedou i na republikovém finále v Praze. Naše děvčata i chlapci pilně trénují a bylo to vidět. Sestavy se dařily a i malé nezdary brali s úsměvem a fandili všem bez rozdílu. Pochvalu zaslouží všechny soutěžící. Medailové pozice dosáhla naše děvčata ve starší kategorii 3. místem a i v jednotlivkyních 3. místo obsadila Barča Vilímková.

Dále 3. místo vybojovali naši starší chlapci a i 3. místo celkově obsadil Petr Šenk. Mladší kategorie dívek získávala zkušenosti a mladší chlapci také. Kategorii chlapců vyhrál náš Ondřej Postl.

Všem gratulujeme a poděkování patří i asistentkám , rozhodčím a IT – Rudovi Svobodovi.

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu