Základní škola a mateřská škola Děčín III24.03.2020

Samostudium naleznete na níže uvedených odkazech: 1. A https://brezovka.estranky.cz/clanky/1.a/ 1. B https://brezovka.estranky.cz/clanky/1.b/ 1. C https://brezovka.estranky.cz/clanky/1.c/ 2. A https://brezovka.estranky.cz/clanky/2.a/ 2. B https://brezovka.estranky.cz/clanky/2.b/ 3. A https://brezovka.estranky.cz/clanky/3.a/ 3. B https://brezovka.estranky.cz/clanky/3.b/ 4. A https://brezovk…

Zobrazit celý článek


24.03.2020

Informace k plánované škole v přírodě pro 2. stupeň Aktualizace 24. 3. 2020 Vážení rodiče, v půlce dubna měla být doplacena druhá část platby za školu v přírodě. Bohužel v této situaci nikdo netuší, zda se škola v přírodě v řádném termínu uskuteční a nám je jasné, že doplatek v tuto chvíli ani po vás vyžadovat nemůžeme. Naštěstí to chápe i organizátor. Jsme domluveni, že se spojíme po Velikonoc…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Sportovní gymnastika 2018

13.03.2018 06:35

Naše škola již tradičně pořádala okresní přebor ve sportovní gymnastice. Gymnasté a gymnastky se sešli v krásné gymnastické hale, aby předvedli výkony, na které se připravovali celý rok a bylo se na co dívat. Závodilo se celkem v pěti kategoriích od mladších kluků a dívek až po střední školy. Hala byla opět plná sportovců a závodilo se naplno. Naše týmy opět předvedly krásné sportovní výkony a i během závodů se sportovně opět posunuly i v obtížnosti. Děvčata předváděla ladnost a krásu spojenou i s obtížností a kluci sílu, vytrvalost a přesnost. Týmů bylo opravdu hodně, ale vítězem je jen jeden.

1. místo obsadili naši mladší i starší chlapci a tým starších chlapců ve složení Petr Miškovský, Ondřej Mařan, Ondřej Gazsi a Ladislav Zezulák si vybojovali postup do krajského finále v Ústí nad Labem.

Naše děvčata předvedla krásu a ladnost a obsadila krásná 6.místa.

Týmy reprezentovali: Vesecký, Čonka, Tůma, Ulrych, Cimrt, Mánková, Wojnarowská, Marešová, Moučková, Palacová, Patočková, Tomášková, Halíčková, Klikarová, Šidláková, Němečková, Husáková, Ježková, Veselá.

Všem sportovcům gratulujeme a také velké poděkování zaslouží pan rozhodčí Pazderka a tým spoluorganizátorek a IT technik Ruda Svoboda z 9.B, bez kterých by závod neproběhl v pohodové a sportovní atmosféře.

Všem gratulujeme a držíme pěsti do dalších ročníků.

Zde se můžete podívat na video z akce:

https://www.youtube.com/watch?v=zBzr3ah2NJ8&feature=youtu.be

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu