Základní škola a mateřská škola Děčín III

16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek

14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Sportovní gymnastika 2019

18.03.2019 13:06

Naše škola je již tradičním pořadatelem gymnastických závodů všech sportovních kategorií v rámci Asociace školních sportovních klubů ČR.  Hlavním cílem těchto soutěží je radost z pohybu, soutěžení a mít veselé a aktivní děti.
Především děvčata se celoročně pravidelně připravovala nejenom v kroužcích na naší škole, ale pravidelně trénovala v gymnastické tělocvičně.  Pro rozhodčí, trenéry a pedagogy byl dnešní den sportovním zážitkem. Děvčata a chlapci závodili s maximálním nasazením, předvedli vše co natrénovali. V letošním ročníku tělocvičnu zaplnil rekordní počet startujících. Ve všech kategoriích bylo celkem 120 závodníků a všichni se  sportovně a fair play podíleli na této sportovní akci.

Naše děvčata se ve velké konkurenci neztratila a obsadila krásné 5. a 6. místo  a chlapci  obsadili v obou kategoriích krásné  2. místo. Děvčata a chlapci našli v závodě inspiraci pro další rozvoj tohoto sportu  a zaslouží si velkou gratulaci.  Děkujeme pořadatelskému týmu z  8.B, Matěji Stárkovi, který byl hlavním technikem a také profesionálnímu týmu rozhodčích, bez kterých by tento závod neprobíhal ve skvělé sportovní atmosféře.