Základní škola a mateřská škola Děčín III24.03.2020

Samostudium naleznete na níže uvedených odkazech: 1. A https://brezovka.estranky.cz/clanky/1.a/ 1. B https://brezovka.estranky.cz/clanky/1.b/ 1. C https://brezovka.estranky.cz/clanky/1.c/ 2. A https://brezovka.estranky.cz/clanky/2.a/ 2. B https://brezovka.estranky.cz/clanky/2.b/ 3. A https://brezovka.estranky.cz/clanky/3.a/ 3. B https://brezovka.estranky.cz/clanky/3.b/ 4. A https://brezovk…

Zobrazit celý článek


24.03.2020

Informace k plánované škole v přírodě pro 2. stupeň Aktualizace 24. 3. 2020 Vážení rodiče, v půlce dubna měla být doplacena druhá část platby za školu v přírodě. Bohužel v této situaci nikdo netuší, zda se škola v přírodě v řádném termínu uskuteční a nám je jasné, že doplatek v tuto chvíli ani po vás vyžadovat nemůžeme. Naštěstí to chápe i organizátor. Jsme domluveni, že se spojíme po Velikonoc…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Sportovní olympiáda základních škol 2019

14.06.2019 12:30

Dne 10. 6. 2019 proběhla v děčínském plaveckém areálu sportovní olympiáda škol. Soutěžilo se ve třech kategoriích – 4. - 5. třída, 6. - 7.třída a 8. - 9.třída a především v pěti disciplínách – v parkfotbalu (2 na 2), beachvolejbalu, streetballu, v plavání a v opičí dráze. Na takovouto akci je zapotřebí připravit velké množství dětí, a tak i ZŠ Březová vyslala do bojů více jak 60 závodníků.

Výborných výsledků jsme dosáhli především na opičí dráze, neboť kategorie 4. - 5.třídy a 6. - 7.třídy celkově zvítězily. Za mladší to byli Šimon Postl, Jára Moučka, Nicol Plevačová a Verča Menclová. U starších dominovali Tomáš Sitár, Matěj Tůma, Adéla Vilímková a Nela Luskačová.

Výborné a pro nás i trochu překvapivé výkony podali i naši plavci, kteří dosáhli několika medailových umístění i přesto, že soutěžili v konkurenci mnoha závodních plavců či vodních pólistů. Na stupních vítězů stáli Tomáš Šotka, Kryštof Mareš, Martin Šenk, Honza Miškovský. Ve štafetách vybojovali nejmladší kluci ve složení Honza Miškovský, Tomáš Šotka, Matěj Rangl a Martin Šenk krásné druhé místo. Děvčata získala bronz zásluhou Kristýny Dzurkové ve znaku. Těsně pod medailemi skončily Bára Němečková a Valérie Grulichová.

Dobře si vedli i naši fotbalisté. Nejstarší kluci Kuba Šleier, David Šleier a Kuba Pepich skončili celkově druzí. Těsně pod stupni vítězů jsme mohli najít kluky z 6. - 7.třídy (Honza Ledvinka, Erik Machálek) i ze 4.-5.třídy (Marian David a Renda Navrkal).

Holky ze šesté třídy nás reprezentovaly v beachvolejbale a v konkurenci soupeřek z 9. tříd se vůbec neztratily a jsou velkým příslibem do budoucna.

Všem závodníkům patří velké uznání za nesmírnou bojovnost a především za férové sportování.

 

                                                               Mgr. P. Kopejsková, Mgr. M. Pazderka

 

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu