Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Sportovní olympiáda základních škol 2019

14.06.2019 12:30

Dne 10. 6. 2019 proběhla v děčínském plaveckém areálu sportovní olympiáda škol. Soutěžilo se ve třech kategoriích – 4. - 5. třída, 6. - 7.třída a 8. - 9.třída a především v pěti disciplínách – v parkfotbalu (2 na 2), beachvolejbalu, streetballu, v plavání a v opičí dráze. Na takovouto akci je zapotřebí připravit velké množství dětí, a tak i ZŠ Březová vyslala do bojů více jak 60 závodníků.

Výborných výsledků jsme dosáhli především na opičí dráze, neboť kategorie 4. - 5.třídy a 6. - 7.třídy celkově zvítězily. Za mladší to byli Šimon Postl, Jára Moučka, Nicol Plevačová a Verča Menclová. U starších dominovali Tomáš Sitár, Matěj Tůma, Adéla Vilímková a Nela Luskačová.

Výborné a pro nás i trochu překvapivé výkony podali i naši plavci, kteří dosáhli několika medailových umístění i přesto, že soutěžili v konkurenci mnoha závodních plavců či vodních pólistů. Na stupních vítězů stáli Tomáš Šotka, Kryštof Mareš, Martin Šenk, Honza Miškovský. Ve štafetách vybojovali nejmladší kluci ve složení Honza Miškovský, Tomáš Šotka, Matěj Rangl a Martin Šenk krásné druhé místo. Děvčata získala bronz zásluhou Kristýny Dzurkové ve znaku. Těsně pod medailemi skončily Bára Němečková a Valérie Grulichová.

Dobře si vedli i naši fotbalisté. Nejstarší kluci Kuba Šleier, David Šleier a Kuba Pepich skončili celkově druzí. Těsně pod stupni vítězů jsme mohli najít kluky z 6. - 7.třídy (Honza Ledvinka, Erik Machálek) i ze 4.-5.třídy (Marian David a Renda Navrkal).

Holky ze šesté třídy nás reprezentovaly v beachvolejbale a v konkurenci soupeřek z 9. tříd se vůbec neztratily a jsou velkým příslibem do budoucna.

Všem závodníkům patří velké uznání za nesmírnou bojovnost a především za férové sportování.

 

                                                               Mgr. P. Kopejsková, Mgr. M. Pazderka

 

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu