Základní škola a mateřská škola Děčín III12.11.2019

V pátek 8. 11. 2019 jsme ukončili další z akcí ŠD - sběr žaludů. Takto pomáháme se zimním krmením lesní zvěře. Nejvíce nasbírali: V. Macho, J. Hejna a D. Strejček. Děkujeme všem, kteří pomohli!

Zobrazit celý článek


12.11.2019

Halloweensky vyzdobené prostory školní družiny tématicky posloužily k další podzimní akci. V pátek 1.11. se uskutečnila DUŠIČKOVÁ DISKOTÉKA. Většina dětí přišla ve strašidelných halloweenských kostýmech. Upíři, čarodějnice a čarodějové, netopýři, smrtky, kostlivci, a další příšery tančili, zpívali své oblíbené písně a soutěžili v tanci a sběru papírových dýní. Sladká odměna čekala na všechny účast…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Sportovní olympiáda základních škol 2019

14.06.2019 12:30

Dne 10. 6. 2019 proběhla v děčínském plaveckém areálu sportovní olympiáda škol. Soutěžilo se ve třech kategoriích – 4. - 5. třída, 6. - 7.třída a 8. - 9.třída a především v pěti disciplínách – v parkfotbalu (2 na 2), beachvolejbalu, streetballu, v plavání a v opičí dráze. Na takovouto akci je zapotřebí připravit velké množství dětí, a tak i ZŠ Březová vyslala do bojů více jak 60 závodníků.

Výborných výsledků jsme dosáhli především na opičí dráze, neboť kategorie 4. - 5.třídy a 6. - 7.třídy celkově zvítězily. Za mladší to byli Šimon Postl, Jára Moučka, Nicol Plevačová a Verča Menclová. U starších dominovali Tomáš Sitár, Matěj Tůma, Adéla Vilímková a Nela Luskačová.

Výborné a pro nás i trochu překvapivé výkony podali i naši plavci, kteří dosáhli několika medailových umístění i přesto, že soutěžili v konkurenci mnoha závodních plavců či vodních pólistů. Na stupních vítězů stáli Tomáš Šotka, Kryštof Mareš, Martin Šenk, Honza Miškovský. Ve štafetách vybojovali nejmladší kluci ve složení Honza Miškovský, Tomáš Šotka, Matěj Rangl a Martin Šenk krásné druhé místo. Děvčata získala bronz zásluhou Kristýny Dzurkové ve znaku. Těsně pod medailemi skončily Bára Němečková a Valérie Grulichová.

Dobře si vedli i naši fotbalisté. Nejstarší kluci Kuba Šleier, David Šleier a Kuba Pepich skončili celkově druzí. Těsně pod stupni vítězů jsme mohli najít kluky z 6. - 7.třídy (Honza Ledvinka, Erik Machálek) i ze 4.-5.třídy (Marian David a Renda Navrkal).

Holky ze šesté třídy nás reprezentovaly v beachvolejbale a v konkurenci soupeřek z 9. tříd se vůbec neztratily a jsou velkým příslibem do budoucna.

Všem závodníkům patří velké uznání za nesmírnou bojovnost a především za férové sportování.

 

                                                               Mgr. P. Kopejsková, Mgr. M. Pazderka

 

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu