Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Sportovní olympiáda základních škol

Sportovní olympiáda v tomto školním roce zaznamenala nejen krásné a kvalitní sportovní výkony, ale především výbornou náladu a nadšení. Olympiáda se konala 11. května v plaveckém areálu našeho města za krásného počasí. Závodilo se v plaveckém areálu. Zde jsme viděli chlapce a děvčata překonávat svá osobní maxima v bazénu. Naše škola měla zastoupení ve všech plaveckých stylech, dokonce i ve štafetách. Musíme pochválit zkušené plavce a plavkyně 2. stupně, ale i mladé závodníky a závodnice ze 4. a 5. třídy. Mezi staršími chlapci bojoval o svou pozici N.Tošnar, který vždy výborně doplaval na 4. a 5. místě. Pro své 1. místo si v mladší kategorii doplaval Adam Hájek, který stejně jako Nicolas zúročil své plavecké schopnosti z plaveckých tréninků. Kamila Kubátová získala 2. místo ve znaku a Tereza Miškovská dvě bronzové medaile ve znaku a prsou. Gratulujeme všem plavcům. Ve venkovním areálu bojovali naši kluci a dívky ve streetballu za vynikají podpory našich děčínských extraligových hráčů a českých reprezentantů v basketbalu. Statečně bojovali a byli velmi kvalitními soupeři pro ostatní týmy. V plážovém volejbalu jsme měli toto zastoupení - Sára Pospíšilová a Patrik Neumann, kteří dosáhli na velmi cenné bronzové medaile. Gratulujeme všem sportovcům. Poděkování patří i tělocvikářům, kteří se s dětmi akce zúčastnili. Vedení školy

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu