Základní škola a mateřská škola Děčín III20.11.2019

Žáci 2. stupně zamíří v červnu se školou v přírodě na Milevsko V červnu letošního školního roku organizujeme pro žáky 2. stupně školu v přírodě. Po zjištění zájmu ze strany rodičů o tuto akci jsme oslovili agenturu CK Topinka, která nám školu v přírodě zorganizuje. ŠvP proběhne v termínu 8. – 12. června 2020 a uskuteční se v rekreačním středisku Růžená (https://www.tabory.cz/ruzena.html). Cena Šv…

Zobrazit celý článek


20.11.2019

Dne 18. 11. 2019 se žáci 9.A zúčastnili exkurze v Zoo Ústí nad Labem, kde se seznámili v rámci volby povolání s profesemi, které se podílejí na chodu a činnosti zoologické zahrady. Formou presentace byly žákům nejprve představeny funkce zoologické zahrady jako takové, dále měli žáci odvodit z fotografií v presentaci, jaká zaměstnaní najdou v zoo uplatnění. Obory jako zoolog, veterinář, chovatel na…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Sportuj ve škole

02.09.2019 10:45

 

SPORTUJ VE ŠKOLE

„Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři.
Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem.

Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech:

Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin - lekce je zaměřená na všeobecnou pohybovou průpravu a základy gymnastiky.

Hodina ve středu ráno od 7.00 do 7.40 hodin je zaměřená na míčové hry. 

Hodina ve středu odpoledne od 14.00 do 14.45 hodin je zaměřená na florbal.

Hodiny vedou:

paní učitelka Mgr. Kopejsková - gymnastika a míčové hry
pan učitel Mgr. Pazderka - florbal.

Přihlášky si můžete vyzvednout ve školní družině, osobně u tělocvikářů, telefonicky na tel. č. 778545951, popř.  na e-mailu: kopejskova@zsamsbrezova.cz.

Děti, které jsou družinové si tělocvikáři vyzvedávají v družině a opět je přivádí paní vychovatelce. Děti , které budou přicházet rovnou na hodiny budou mít k dispozici šatny u tělocvičny. První hodiny začínají v týdnu od 16. 9. 2019.

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu