Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Stolní fotbálek ve školní družině

18.05.2016 11:40

Minulý týden jsme po třech měsících ukončili ve školní družině turnaj ve stolním fotbalu. Nejprve odehrály dvojice zápasy v odděleních a vyhráli: 

1. oddělení ŠD   -   NOVOTNÝ T., POSTL Š.

2. oddělení ŠD   -   HOLEC M., POLAK Š.

3. oddělení ŠD   -   FALTUS T., ŠEJC Š.

4. oddělení ŠD   -   MÁNKOVÁ  M., ULRYCH J.

Vzhledem k pěknému počasí jsme finále ŠD dohráli za podpory ostatních dětí venku na hřišti ZŠ s tímto výsledkem:

1. místo   -   MÁNKOVÁ M. a ULRYCH J.

2. místo   -   FALTUS T. a ŠEJC Š.3. místo   -   NOVOTNÝ T a POSTL ŠV pátek

13. 5. si vítězové převzali diplom a ceny.

Vlasta Pešková - vedoucí ŠD

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu