Základní škola a mateřská škola Děčín III01.07.2020

Od 1. 7. 2020 jsou spuštěny nové webové stránky základní školy https://www.zsamsbrezova.cz Nové stránky má i naše mateřská škola https://www.msrakovnicka.cz/

Zobrazit celý článek


30.06.2020

Nepředaná vysvědčení si můžete převzít v kanceláři školy do 31. 7. každé pondělí a středu v čase 9 - 11 hodin. Nevyzvednutá vysvědčení budou žákům předány při návratu do školy.

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

ŠVP Valdek - den čtvrtý

24.06.2018 20:20

V dopoledních hodinách měli žáci prostor pro sebe. Každý ho využil dle své chuti sportem, četbou, společenskými hrami, nebo prostě jen povídáním si. Po obědě sprchlo, ale po poledním klidu už bylo počasí opět pěkné, a tak se mohlo vyrazit za posledními rytířskými kláními. A hned v tom prvním se Sasové konečně našli! Jejich úkolem bylo propustit přes svou obranu co nejméně členů soupeřících týmů za pomoci munice z papírových koulí. A splnili jej na výbornou, neprošel téměř nikdo. Navečer nás navštívil pan zástupce Michálek, který se účastnil závěrečné diskotéky. Tu jsme si všichni moc užili a tančili až do večerních hodin, kdy přišlo na řadu velkolepé vyhodnocení celopobytové hry. Nejvíce valounů nakonec získali nejmladší Merlinové, kteří neuvěřitelně zabrali, děvčata dokonce pomáhala chlapcům s úklidem, protože valouny získali i za bodování chatek. Stali se tak nejlepším rytířským mužstvem. Nakonec se vybírali nejlepší členové jednotlivých družstev, kteří byli pasováni na rytíře kulatého stolu, pozvedli společně na svou počest číše a získali odměnu za chrabrost. Za Merliny to byl Kuba Z., za Lanceloty Ondra P., za Artušáky Julie H. a za Sasy Majda L. Tím naše válečné tažení skončilo, osmáci a deváťáci se ještě mohli vrátit na prodlouženou diskotéku a poté už tábor ulehl ke spánku. Poslední otázka tedy zní: Podaří se všem rytířům včas sbalit svou výzbroj, ať se vydáme bez problémů k domovu?

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu