Základní škola a mateřská škola Děčín III11.02.2020

Nepříznivé počasí posledních dní nám neumožňuje chodit na vycházky a proto jsme jedno odpoledne nahradili jinou pohybovou aktivitou. Zahráli jsme si ve školní družině KUŽELKY. Každý měl dva pokusy. Vítězkou se stala Eliška Perská, druhé místo obsadil Pavel Hypša a na třetím místě se umístil Vojta Pekárna. Získali diplom a věcnou cenu. Všichni hráli s nadšením, tak si tuto činnost asi ještě zopaku…

Zobrazit celý článek


10.02.2020

Od listopadu do začátku února letošního školního roku probíhalo na naší škole školní kolo chemické olympiády. Žáci 9. ročníků řešili 3 její části: teoretickou, praktickou část a kontrolní test.Praktickou část žáci řešili v chemickém kroužku vždy v pondělí. Teoretickou část zpracovávali doma za pomoci chemické literatury. Vědomosti čerpali také z internetu. Kontrolní test vypracovávali  3. 2. 2020…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

ŠVP Valdek - den čtvrtý

24.06.2018 20:20

V dopoledních hodinách měli žáci prostor pro sebe. Každý ho využil dle své chuti sportem, četbou, společenskými hrami, nebo prostě jen povídáním si. Po obědě sprchlo, ale po poledním klidu už bylo počasí opět pěkné, a tak se mohlo vyrazit za posledními rytířskými kláními. A hned v tom prvním se Sasové konečně našli! Jejich úkolem bylo propustit přes svou obranu co nejméně členů soupeřících týmů za pomoci munice z papírových koulí. A splnili jej na výbornou, neprošel téměř nikdo. Navečer nás navštívil pan zástupce Michálek, který se účastnil závěrečné diskotéky. Tu jsme si všichni moc užili a tančili až do večerních hodin, kdy přišlo na řadu velkolepé vyhodnocení celopobytové hry. Nejvíce valounů nakonec získali nejmladší Merlinové, kteří neuvěřitelně zabrali, děvčata dokonce pomáhala chlapcům s úklidem, protože valouny získali i za bodování chatek. Stali se tak nejlepším rytířským mužstvem. Nakonec se vybírali nejlepší členové jednotlivých družstev, kteří byli pasováni na rytíře kulatého stolu, pozvedli společně na svou počest číše a získali odměnu za chrabrost. Za Merliny to byl Kuba Z., za Lanceloty Ondra P., za Artušáky Julie H. a za Sasy Majda L. Tím naše válečné tažení skončilo, osmáci a deváťáci se ještě mohli vrátit na prodlouženou diskotéku a poté už tábor ulehl ke spánku. Poslední otázka tedy zní: Podaří se všem rytířům včas sbalit svou výzbroj, ať se vydáme bez problémů k domovu?

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu