Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

ŠVP Valdek - den čtvrtý

24.06.2018 20:20

V dopoledních hodinách měli žáci prostor pro sebe. Každý ho využil dle své chuti sportem, četbou, společenskými hrami, nebo prostě jen povídáním si. Po obědě sprchlo, ale po poledním klidu už bylo počasí opět pěkné, a tak se mohlo vyrazit za posledními rytířskými kláními. A hned v tom prvním se Sasové konečně našli! Jejich úkolem bylo propustit přes svou obranu co nejméně členů soupeřících týmů za pomoci munice z papírových koulí. A splnili jej na výbornou, neprošel téměř nikdo. Navečer nás navštívil pan zástupce Michálek, který se účastnil závěrečné diskotéky. Tu jsme si všichni moc užili a tančili až do večerních hodin, kdy přišlo na řadu velkolepé vyhodnocení celopobytové hry. Nejvíce valounů nakonec získali nejmladší Merlinové, kteří neuvěřitelně zabrali, děvčata dokonce pomáhala chlapcům s úklidem, protože valouny získali i za bodování chatek. Stali se tak nejlepším rytířským mužstvem. Nakonec se vybírali nejlepší členové jednotlivých družstev, kteří byli pasováni na rytíře kulatého stolu, pozvedli společně na svou počest číše a získali odměnu za chrabrost. Za Merliny to byl Kuba Z., za Lanceloty Ondra P., za Artušáky Julie H. a za Sasy Majda L. Tím naše válečné tažení skončilo, osmáci a deváťáci se ještě mohli vrátit na prodlouženou diskotéku a poté už tábor ulehl ke spánku. Poslední otázka tedy zní: Podaří se všem rytířům včas sbalit svou výzbroj, ať se vydáme bez problémů k domovu?

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu