Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

ŠVP Valdek - den třetí

21.06.2018 06:20

Dnes ráno bylo znát, že včera dostaly děti pořádně do těla. Při budíčku jsme měli mnohem více práce, ale nikoho jsme nemuseli z postele tahat násilím. Popřáli jsme Kačce a Patrikovi k narozeninám a mazali na snídani. Po ní se vydali deváťáci připravit „Hon za pokladem“ pro mladší spolužáky. Musíme mnohokrát poděkovat paní Lohniské, která nám pravidelně na každou ŠVP věnuje spoustu sladkostí, které jsme pro tuto aktivitu využili. Děti musely na dvaceti stanovištích splnit úkoly, či zodpovědět zvídavé otázky, ale i matematický příklad. Když se v cíli sešla celá třída, mohla si najít v okolí svůj poklad. Deváťáci ten svůj poté hledali v táboře. Po obědě poprvé nesoupeřily skupiny proti nejstarším. Ti se vydali na procházku do Starých Křečan, zatímco mladší děti soupeřily mezi sebou ve hře v lese. Úkolem bylo ubránit svůj hrad z klacků před ostatními družstvy. Nakonec zvítězili ti nejmladší. Po večeři měla každá skupina svou vlastní aktivitu – šesťáci hráli „piškvorky“, sedmáci hádali hudbu z filmů a osmáci s deváťáky měli možnost si opéct buřta u táboráku. Tam se ale příliš dlouho neohřáli, takže jsem nestihla skoro nikoho vyfotit. V táboře dál vládne příjemná atmosféra, děti vypadají spokojeně. Zítřejší dopoledne jim uděláme volnější v táboře, mohou si zahrát přehazovanou, fotbal, kdo bude chtít, má možnost si malovat, nebo si zkrátka jen povídat. Před večerní diskotékou je budou čekat hry, kdy budou mít Sasové poslední možnost alespoň jednou zabodovat. Podaří se jim využít své šance?

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu