Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Talentovka ve ŠD

31.01.2016 20:44

Letos se uskutečnila TALENTOVÁ SOUTĚŽ ŠD ve čtvrtek 21.ledna. Přihlásilo se 20 dětí. Porota hodnotila recitaci, zpěv, ukázku z karate, tanec a kouzla. Diváci drželi palce všem účinkujícím. Před páteční pohádkou děti převzaly diplomy a pěkné ceny. Ostatní účinkující pamětní list a malou sladkost. Porota i děti v publiku byly sladce odměněny a pochváleny.

1. místo  

LUSKAČOVÁ Nela ZPĚV               

VLČEK Martin KARATE 

2. místo  

PEKÁRNA Hynek KOUZLA - karty               

LAUBOVÁ Nela a ŠIDLÁKOVÁ Denisa TANEC - stuha, třásně (dvojice)

3. místo  

BARTOŠ Michal RECITACE               

TÓTHOVÁ Eliška a REINDLOVÁ Natálie ZPĚV (dvojice)

Vlasta Pešková

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu