Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Tonda Obal v naší škole

Ve čtvrtek 7. 5. 2015 se žáci 1. a 2. stupně naší školy zúčastnili akce s názvem Tonda Obal na cestách. Jde o vzdělávací program s šestnáctiletou tradicí, který se zaměřuje na zvýšení povědomí o správném třídění a recyklaci odpadu. Děti se formou zajímavé přednášky dozvěděly, jak, kam a proč se odpad třídí a jak jej lze následně opět zpracovat. Dále si pro nás lektoři připravili několik videí, díky kterým měly děti možnost nahlédnout i do míst, která nejsou běžně přístupná. Nově nabyté vědomosti žáci zužitkovali v několika hrách, během kterých si sami vyzkoušeli, zda již zvládnou odpad správně roztřídit do příslušných kontejnerů. Akce měla obrovský úspěch, a to nejen u dětí, ale i u všech pedagogů. P. Štětková

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu