Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Třeťáci na zámku

Žáci 3. B navštívili v pátek 23. 10. děčínský zámek. Návštěvě předcházela výroba dobových klobouků. Chlapci si vyrobili slušivé cylindry a děvčata bohatě zdobené klobouky. Takto oblečeni jsme se vydali na samotnou prohlídku zámku. Žáci se v programu přenesli do 19. století a poznali, že život na zámku nejsou jen hezké šaty a bohaté hostiny, ale také spousta povinností, pravidel a učení. Nebyli pouze pasivními posluchači, ale sami se aktivně zapojovali do prohlídky a plnili nejrůznější úkoly. Vyzkoušeli zde své smysly, postřeh, logickou úvahu i své znalosti. Samotná prohlídka zámku se žákům velmi líbila. Ještě nás ale čeká jeden úkol, a to ve formě pracovních listů. Pokud vše správně vyřešíme a předáme na zámek, budeme soutěžit o zajímavou cenu ve formě výletu. Tak nám držte palce. Mgr. J. Bašistová, TU 3. B

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu