Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Třetí meeting Školního parlamentu

Dne 30. 10. 2014 se konal v pořadí již třetí meeting Školního parlamentu. Předsedkyně parlamentu žákyně Kristýna Albrechtová zde představila hrubý návrh projektu ,,Radost starším", do něhož začlenila také seznam talentovaných žáků školy v oblasti hudebního, tanečního a dramatického umění.

Během meetingu bylo odhlasováno také místo konání první společné teambuildingové akce Školního parlamentu za účelem bližšího seznámení jeho členů. Tato akce se koná 13. 11. 2014 od 14. 00 h do 17. 00 h  v palačinkárně na nádvoří děčínského zámku. Sraz a rozchod na parkovišti před školou. Akce se mohou účastnit pouze žáci, jejichž rodiče podepsali lístečky se souhlasem.

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu