Základní škola a mateřská škola Děčín III01.07.2020

Od 1. 7. 2020 jsou spuštěny nové webové stránky základní školy https://www.zsamsbrezova.cz Nové stránky má i naše mateřská škola https://www.msrakovnicka.cz/

Zobrazit celý článek


30.06.2020

Nepředaná vysvědčení si můžete převzít v kanceláři školy do 31. 7. každé pondělí a středu v čase 9 - 11 hodin. Nevyzvednutá vysvědčení budou žákům předány při návratu do školy.

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Trojnásobný medailový úspěch našich stolních tenistů

26.10.2018 15:50

Dne 25. 10. 2018 se konalo v hale SKST Děčín jako už pravidelně okresní finále ve stolním tenise.

ZŠ Březová byla opět pořadatelem celé akce a zaznamenala výborné výsledky. Ze čtyř kategorií, ve kterých se  bojovalo o cenné kovy (mladší a starší žákyně, mladší a starší žáci ), vyzískala 3 medailová umístění. V kategorii mladších žákyň obsadily naše dívky 3.místo (Markéta Mánková, Lucie Itterheimová a Amálie Baronová). Třetí místo vybojovali v nejobsazenější kategorii i starší žáci, kteří dosáhli stejného bodového zisku jako vítězná ZŠ Školní a ZŠ Kamenická, ale jen díky lehce horšímu skóre přišli nejen o postup do krajského finále, ale nakonec i o druhé místo. Kluci bojovali v tomto složení: Adam Stárek, Aleš Ritter a Jirka Rubeš. Na výborné druhé místo dosáhli mladší žáci v sestavě Míša Rubeš, Kuba Zvěřina, Adam Miškovský a Martin Sitár.

Všem našim reprezentantům patří velká pochvala za maximální výkony a vzájemnou podporu. Příští rok opět na shledanou.

 

 

                                                                       Mgr. M. Pazderka

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu