Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Trojnásobný medailový úspěch našich stolních tenistů

26.10.2018 15:50

Dne 25. 10. 2018 se konalo v hale SKST Děčín jako už pravidelně okresní finále ve stolním tenise.

ZŠ Březová byla opět pořadatelem celé akce a zaznamenala výborné výsledky. Ze čtyř kategorií, ve kterých se  bojovalo o cenné kovy (mladší a starší žákyně, mladší a starší žáci ), vyzískala 3 medailová umístění. V kategorii mladších žákyň obsadily naše dívky 3.místo (Markéta Mánková, Lucie Itterheimová a Amálie Baronová). Třetí místo vybojovali v nejobsazenější kategorii i starší žáci, kteří dosáhli stejného bodového zisku jako vítězná ZŠ Školní a ZŠ Kamenická, ale jen díky lehce horšímu skóre přišli nejen o postup do krajského finále, ale nakonec i o druhé místo. Kluci bojovali v tomto složení: Adam Stárek, Aleš Ritter a Jirka Rubeš. Na výborné druhé místo dosáhli mladší žáci v sestavě Míša Rubeš, Kuba Zvěřina, Adam Miškovský a Martin Sitár.

Všem našim reprezentantům patří velká pochvala za maximální výkony a vzájemnou podporu. Příští rok opět na shledanou.

 

 

                                                                       Mgr. M. Pazderka

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu