Základní škola a mateřská škola Děčín III16.01.2020

Návrat žáků ze zimního ozdravného pobytu je v pátek 17. 1. 2019 mezi 13.30 - 14.00 h.

Zobrazit celý článek


09.01.2020

Odjezd: v neděli 12.01.2020 ve 14:00 hod. Sraz nejpozději ve 13:45 hod. Odjíždí se od hlavního vchodu. Prosba: dejte dětem s sebou ježdíky nebo boby, kdyby nám nepřálo počasí na lyžování.  Všechna potvrzení odevzdat nejpozději do pátku 10. 1. 2020, nutná kontrola. Mgr. Bárová Marcela

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Trojnásobný medailový úspěch našich stolních tenistů

26.10.2018 15:50

Dne 25. 10. 2018 se konalo v hale SKST Děčín jako už pravidelně okresní finále ve stolním tenise.

ZŠ Březová byla opět pořadatelem celé akce a zaznamenala výborné výsledky. Ze čtyř kategorií, ve kterých se  bojovalo o cenné kovy (mladší a starší žákyně, mladší a starší žáci ), vyzískala 3 medailová umístění. V kategorii mladších žákyň obsadily naše dívky 3.místo (Markéta Mánková, Lucie Itterheimová a Amálie Baronová). Třetí místo vybojovali v nejobsazenější kategorii i starší žáci, kteří dosáhli stejného bodového zisku jako vítězná ZŠ Školní a ZŠ Kamenická, ale jen díky lehce horšímu skóre přišli nejen o postup do krajského finále, ale nakonec i o druhé místo. Kluci bojovali v tomto složení: Adam Stárek, Aleš Ritter a Jirka Rubeš. Na výborné druhé místo dosáhli mladší žáci v sestavě Míša Rubeš, Kuba Zvěřina, Adam Miškovský a Martin Sitár.

Všem našim reprezentantům patří velká pochvala za maximální výkony a vzájemnou podporu. Příští rok opět na shledanou.

 

 

                                                                       Mgr. M. Pazderka

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu