Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Turnaj ŠD v petangue

27.04.2018 06:16

V úterý 24.dubna proběhla sportovní akce školní družiny - TURNAJ V PETANGUE. Sešli jsme se na hřišti naší školy a každé oddělení si odehrálo svůj souboj. Některé děti si  tuto hru vyzkoušely poprvé. U finále tohoto turnaje jsme drželi palce a hlasitě fandili. A výsledek ?
1. místo Adélka TOMÁŠKOVÁ
2. místo Fanda DOČKAL
3. místo Jára MOUČKA
Blahopřejeme!

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu