Základní škola a mateřská škola Děčín III03.06.2020

Vážení zákonní zástupci,   v souladu s mimořádným opatřením Vlády ČR a MŠMT pro žáky 2. stupně základní školy je od 8. 6. 2020 umožněna osobní přítomnost žáků druhého stupně v základní škole na individuálních, či skupinových konzultacích. Žák je povinen se na konzultace přihlásit za předem stanovených kritérií – viz. dokument "Organizační zajištění provozu ZŠ a MŠ Děčín III, Březová 36/25, pří…

Zobrazit celý článek


02.06.2020

Aktualizace: 2. 6. 2020 Vážení zákonní zástupci, vzhledem k tomu, že nejsme schopni personálně zajistit vznik dalších skupin na 1. stupni, nebude naše škola umožňovat dodatečné zapisování žáků k prezenční výuce do 30. 6. 2020.                                 vedení školy V Děčíně dne 11. 5. 2020 Vážení zákonní zástupci,  v souladu s mimořádným opatřením Vlády ČR a MŠMT pro žáky 1. až …

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Ukliďme svět, ukliďme Česko - Labe, Ploučnice

08.04.2019 09:32

V sobotu 6. 4. 2019 se žáci z Biologického kroužku zúčastnili úklidové akce „Ukliďme svět, ukliďme Česko“. V minulém týdnu se žáci pustili do úklidu PP Nebočadský luh, tentokrát si vzali na starost břehy Labe a Ploučnice v centru Děčína. Úklid probíhal ve spolupráci s Děčínským fórem, akci dále podpořili PhDr. Sofie Wernerová, Středisko městských služeb Děčín a Hotel a restaurace Kocanda. 
V devět ráno se začali postupně scházet první účastníci, kteří se posléze vydali s pytli v ruce po proudu Labe. Následně se pokračovalo od Staroměstského mostu podél Ploučnice až pod zámek, kde úklid končil. První pytle se plnily velice rychle a opět převažovaly odpady tvořené plasty – obaly, láhve apod. Našlo se i několik pneumatik, dva staré kočárky a dokonce dvě dopravní značky. 
Někteří žáci měli štěstí potkat některé vzácné druhy zvířat jako např. mladou samičku ještěrky obecné schovanou pod starým kusem hadru, užovku hladkou bydlící ve staré botě anebo pár ledňáčků říčních, prohánějících se nad Ploučnicí. 
Počasí bylo i tentokrát skvělé a práce šla tak lépe od ruky. Na závěr bylo pro účastníky přichystáno od restaurace Kocanda občerstvení v podobě párku v rohlíku a kofoly. Všem účastníkům akce děkuji za účast a obětování svého volného času pro dobrou věc. Zároveň děkuji panu Janu Štefanovi za uspořádání akce. 
Mgr. Lukáš Bartoň 

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu