Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Vánoce se blíží

23.11.2016 13:08

Ve dnech 7. 11. až 11. 11. 2016 probíhalo na ZŠ a MŠ Březová vánoční tvoření pod odborným vedením zkušených pracovnic Marie Nedvědové a Lenky Tvrzníkové z DDM Děčín - střediska Březiny. Všichni žáci a žákyně - zejména ti menší - se zaujetím zhotovovali a zdobili vánoční věnečky, vytvářeli ozdoby, jež si buď odnášeli domů a nebo si je nechávali na vánoční trhy, na něž se opravdu už připravuje a velice těší celá naše škola, aby se pochlubila všem rodičům a návštěvníkům vánočních trhů. Přijďte se také podívat, ať vidíte, jak šikovné máme žáky a vy děti!!!

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu