Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Vánoční bruslení mělo úspěch

Poslední den před dlouhým volnem měli žáci možnost strávit se svými třídními učiteli během druhé vyučovací hodiny na ledě. Byla pro ně zajištěna již tradiční besídka na ledě s poslechem koled a opět se dostala velkého úspěchu a zájmu ze strany dětí i kantorů. Děti bruslily, některé přišly i v motivu vánočního převlečení, což dodalo této akci příjemný nádech.

Všem žákům a rodičům přejeme spoustu štěstí, zdraví, lásky a tolik ptřebného klidu a trpělivosti během svátků a příjemný vstup do nového roku.

 

Autor: Mgr. Ondřej Michálek

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu