Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Vánoční koncert pro 1. stupeň

Ve čtvrtek 4. 12. se uskutečnil v hudebně vánoční koncert. Žáci se seznámili s předchůdci hudebních nástrojů. Největší úspěch měla pravěká kytara složená z kokosové skořápky, klacíku a provázku nebo ze želvího krunýře. Během hodiny se žáci proměnili v orchestr, hráli na kytary, dřívka, rolničky. Také dostali do ruky valchu, kterou znali jako nástroj na praní - ale ne na hraní. Příjemné posezení bylo zakončeno zpěvem koled s přáním krásného prožití nadcházejících svátků. Mgr. P. Labutová

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu