Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Velká Británie, den druhý-Eden Project, St. Austell

13.10.2015 22:12

Dopolední hodiny dnes žáci strávili ve škole, kde se věnovali zdokonalování znalostí anglického jazyka. Podle toho, co říkali (my učitelé jsme se výuky nezúčastnili), neměli výrazné problémy. Po dvanácté hodině jsme se přesunuli do nedalekého Eden Project, což je komplex skleníků s tropickými rostlinami. Poté jsme zamířili na pobřeží nedaleko St. Austell, kde jsme si užili uvolněné odpoledne na místní pláži. Spousta z dětí si tak rozšířila své sbírky mušlí o ty méně obvyklé, pocházející z Anglie. Dokonce jsme zde mohli vidět i vyplavené medúzy. Děti nemají žádné problémy s užíváním jazyka, snadno se kdekoliv domluví a sami jsou schopni si nakoupit, či objednat zmrzlinu apod. 

Mgr. Jana Adéeová

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu