Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Velká Británie, den třetí-National Marine Aquarium Plymouth, národní park Dartmoor

14.10.2015 22:11

Dnes po vyučování jsme vyrazili autobusem směr Plymouth, kde nás čekala prohlídka National Marine Aquaria. Jde o prohlídku podmořského světa v celé své kráse. Nechyběli ani žraloci, rejnoci nebo (tentokrát živé) medúzy. Velkou atrakcí byli také potapěči, kteří právě předváděli, jak se takové ryby krmí. Následně jsme pokračovali do národního parku Dartmoor, který je velmi rozlehlý a významný pro četná rašeliniště. Celá krajina vypadala jako z detektivních příběhů o Sherlocku Holmesovi. Pan učitel Bartoň, zapálený biolog, přednesl žákům úchvatný výklad o zdejší fauně i flóře. Cestou z parku nám přes cestu neustále proudily davy skotu, což pro změnu velmi vtipně glosovala paní učitelka Horáčková. A tak jsme se ani dnes nenudili a už se těšíme na zítřejší předposlední výlet na zříceninu tajemného hradu Tintagel. 

Mgr. Jana Adéeová

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu