Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Velký úspěch „Březovky“ ve vybíjené

Ve středu 21. 4. se konalo na ZŠ Dr. Miroslava Tyrše okresní kolo vybíjené družstev. Soutěžní týmy byly rozlosovány do čtyř skupin. Své síly poměřili nejen žáci děčínských škol, ale také z Benešova nad Ploučnicí, Rumburku a České Kamenice. Všechny týmy byly ve výborné formě. O vítězi často rozhodl rozdíl jediného bodu. Družstvo naší školy mělo dobře připravené hráče, kteří do boje dávali všechny své síly. Vynaložené úsilí se žákům bohatě vyplatilo. Z počtu šestnácti družstev naši žáci získali zasloužené první místo a postupují do krajského kola, které koná v Chomutově. Zlato si domů přinesli Adam Stárek, Šleier David, Šleier Jakub, Korpa David, Hejzáková Klára, Ondřej Mařan, Volek Lukáš, Ondřej Postl, Vojtěch Hois, Penker Patrik, Zíka Lukáš, Šmucr Jan. Gratulujeme! Mgr. P. Labutová

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu