Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Velký úspěch u zelených stolů

Dne 23. 10. 2014 se konalo okresní kolo ve stolním tenisu pro 2. stupeň ZŠ mladších a starších žáků a žákyň. Naše škola byla zároveň pořadatelem celého turnaje. Letošní rok se sešel rekordní počet dětí ve všech kategoriích. ZŠ Březová měla svá želízka v ohni ve všech čtyřech kategoriích. Někteří si přišli především vyzkoušet, jak to na podobných akcích funguje, někteří výrazně zasáhli do celkového pořadí. Především družstvo starších žákyň ve složení Barbora Staňová a Adéla Jakubíková vyhrálo všechny zápasy a vybojovalo celkové 1. místo. Holky tím zároveň postoupily do krajského finále v Litoměřicích, které se koná 4. listopadu. Neztratili se ani mladší kluci ve složení Jakub Kopecký, Petr Šenk, Pavel Schmidt a Matěj Mazourek, kteří v bitvě o 3. místo prohráli se ZŠ Kamenická a skončili celkově čtvrtí. Všichni naši hráči a hráčky zaslouží velké uznání za maximální úsilí a snahu podat co nejlepší výkony. Mgr. M. Pazderka, ZŠ Březová

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu