Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Velký úspěch v okresním kole Pythagoriády

V letošním roce se podařilo jedinému žáku naší školy kvalifikovat do okresního kola matematické Pythagoriády od 5. do 8. ročníku. Byla jím žákyně 8. ročníku – Tereza Miškovská, která jako jediná dosáhla potřebného počtu bodů pro postup. V okresním kole, které se konalo minulý týden na děčínském magistrátu, se podařilo naší žačce perfektně reprezentovat školu, kdy v konkurenci 36 nejlepších řešitelů školních kol v kategorii osmých tříd se Tereza umístila na 1. místě se ziskem 14 z 15 možných bodů. Další žák, který obsadil 2. místo, měl v uvozovkách pouhých 10,5 bodu. Dominance Terky je proto neoddiskutovatelná a patří jí velký dík a obrovská gratulace jménem naší školy. Pevně věříme, že se Terce a dalším žákům naší školy bude dařit i v dalších olympiádách stejně jako v této. Terko, děkujeme. Mgr. O. Michálek

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu