Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Vezeme 3 bronzy

01.11.2015 18:45

Dne 21.10.2015 pořádala ZŠ Březová, jako již tradičně, okresní finále ve stolním tenise pro mladší žáky i žákyně (6. - 7. třída) a starší žáky i žákyně (8. - 9. třída). Turnaj probíhal v hale SKST Děčín. Téměř stovka kluků a holek z děčínských škol bojovala o stupně vítězů. ZŠ Březová měla zastoupení ve všech čtyřech kategoriích a vedla si výborně. Především chlapecké kategorie byly početně a kvalitativně velmi silně zastoupeny. Téměř v každém družstvu se nacházel  hráč, který stolní tenis hraje závodně. Mladší kluci ve složení Adam Stárek, Aleš Ritter a Filip Kafka vybojovali 3. místo. Starším chlapcům ve složení Kuba Kopecký, David Šarman, Kuba Bulyho a Petr Šenk uniklo 3. místo o pouhé 2 míčky a skončilo čtvrté.  Vyzdvihnout je potřeba především výkony Adama Stárka a Kuby Kopeckého, kteří byli opravdovými lídry svých družstev. Týmy děvčat se také vůbec neztratily a i přesto, že konkurence v jejich kategoriích nebyla tak silná, skončily shodně na krásných třetích místech. Mladší žákyně hrály ve složení Lenka Benešová, Aneta Černíková a Veronika Veselá, starší žákyně nastoupily v sestavě Šárka Neumannová, Daniela Wildová a Hanka Krejcarová. Všichni zmínění zaslouží velkou pochvalu za úspěšnou reprezentaci naší školy.

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu