Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Vítězky školního kola kategorie D reprezentovaly naši školu v okresním kole biologické olympiády 2015

V tomto roce se soutěž konala opět v České Kamenici. Karolína Vitoušová (7. B) a Bára Ulrychová (7. B) si vyzkoušely své badatelské umění. Obě odevzdaly svůj vstupní úkol, který zpracovávaly několik týdnů. Jejich snaha se vyplatila. Práce v laboratoři byla zábavná a vědomostní test, který zpracovaly, zvládly. Celkové hodnocení je vyneslo na krásné 15. a 16. místo v konkurenci tří desítek studentů z celého okresu. Oběma dívkám gratulujeme a přejeme úspěch v dalších ročnících. Poděkování patří i paní učitelce P. Kopejskové za přípravu žákyň na soutěž. Vedení školy

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu