Základní škola a mateřská škola Děčín III11.02.2020

Nepříznivé počasí posledních dní nám neumožňuje chodit na vycházky a proto jsme jedno odpoledne nahradili jinou pohybovou aktivitou. Zahráli jsme si ve školní družině KUŽELKY. Každý měl dva pokusy. Vítězkou se stala Eliška Perská, druhé místo obsadil Pavel Hypša a na třetím místě se umístil Vojta Pekárna. Získali diplom a věcnou cenu. Všichni hráli s nadšením, tak si tuto činnost asi ještě zopaku…

Zobrazit celý článek


10.02.2020

Od listopadu do začátku února letošního školního roku probíhalo na naší škole školní kolo chemické olympiády. Žáci 9. ročníků řešili 3 její části: teoretickou, praktickou část a kontrolní test.Praktickou část žáci řešili v chemickém kroužku vždy v pondělí. Teoretickou část zpracovávali doma za pomoci chemické literatury. Vědomosti čerpali také z internetu. Kontrolní test vypracovávali  3. 2. 2020…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Vítězství 4.B

27.06.2018 06:33

Třídy 4.B a 6.B se poprvé zúčastnili každoroční výtvarné soutěže "Barevná nota" pořádané v rámci Mezinárodního hudebního festivalu. Výtvarnou soutěž pořádá Centrum dětí a mládeže Česká Kamenice a Základní umělecká škola Česká Kamenice. 
Pro výtvarné výrobky bylo předem dané téma a pro letošní ročník jím bylo Tajemství hudby.  Naši žáci soutěžili v kategorii kolektivní práce a konkurence byla opravdu veliká. Jak 4.B, tak i 6.B postoupili do užšího výběru a nakonec se rozhodovalo mezi 17 pracemi různých základních a středních škol z celé ČR.
Odborná komise rovněž letos poprvé vyhlásila hlasování pro veřejnost na facebookových stránkách Cdm České Kamenice. Naše 4.B získala 262 "lajků" a 6.B obdržela 236 "lajků". 
V pátek 15. června 2018 v 16:00 na náměstí Míru v České Kamenici proběhlo slavnostní vyhodnocení a předání cen. 
Všichni jsme velmi hrdí na třídu 4.B, která se stala absolutním vítězem v kategorii kolektivní práce a to jak za odbornou komisi, tak ve hlasování lidí na facebooku!
 
Na projektu pracovalo 27 žáků každou výtvarnou výchovu po dobu jednoho měsíce. Výsledkem je ručně vyrobená nástěnka s hudebními nástroji a kytara ve skutečné velikosti s barevnými notami. 
Tímto všem žákům, rodičům a přátelům školy velmi děkujeme za podporu. 

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu