Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Vítězství 4.B

27.06.2018 06:33

Třídy 4.B a 6.B se poprvé zúčastnili každoroční výtvarné soutěže "Barevná nota" pořádané v rámci Mezinárodního hudebního festivalu. Výtvarnou soutěž pořádá Centrum dětí a mládeže Česká Kamenice a Základní umělecká škola Česká Kamenice. 
Pro výtvarné výrobky bylo předem dané téma a pro letošní ročník jím bylo Tajemství hudby.  Naši žáci soutěžili v kategorii kolektivní práce a konkurence byla opravdu veliká. Jak 4.B, tak i 6.B postoupili do užšího výběru a nakonec se rozhodovalo mezi 17 pracemi různých základních a středních škol z celé ČR.
Odborná komise rovněž letos poprvé vyhlásila hlasování pro veřejnost na facebookových stránkách Cdm České Kamenice. Naše 4.B získala 262 "lajků" a 6.B obdržela 236 "lajků". 
V pátek 15. června 2018 v 16:00 na náměstí Míru v České Kamenici proběhlo slavnostní vyhodnocení a předání cen. 
Všichni jsme velmi hrdí na třídu 4.B, která se stala absolutním vítězem v kategorii kolektivní práce a to jak za odbornou komisi, tak ve hlasování lidí na facebooku!
 
Na projektu pracovalo 27 žáků každou výtvarnou výchovu po dobu jednoho měsíce. Výsledkem je ručně vyrobená nástěnka s hudebními nástroji a kytara ve skutečné velikosti s barevnými notami. 
Tímto všem žákům, rodičům a přátelům školy velmi děkujeme za podporu. 

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu