Základní škola a mateřská škola Děčín III01.07.2020

Od 1. 7. 2020 jsou spuštěny nové webové stránky základní školy https://www.zsamsbrezova.cz Nové stránky má i naše mateřská škola https://www.msrakovnicka.cz/

Zobrazit celý článek


30.06.2020

Nepředaná vysvědčení si můžete převzít v kanceláři školy do 31. 7. každé pondělí a středu v čase 9 - 11 hodin. Nevyzvednutá vysvědčení budou žákům předány při návratu do školy.

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Vybíjená chlapci 2019

10.04.2019 22:22

Naše škola se zúčastnila okresního turnaje ve vybíjené kategorie II. v rámci SLZŠJ – sportovní ligy základních škol v rámci Asociace školních sportovních klubů. Turnaje probíhají po celé České republice. Obsazení škol bylo v tomto ročníku rekordní. Celkem si sportovní um a dovednosti vyzkoušelo 15 družstev z celého okresu. Pravidelně docházeli chlapci a dívky v rámci ranní přípravy, aby si poměřili svou sílu, dovednosti, obratnost a cílem bylo nejen co nejlepší umístění, ale i bojovnost a dobrá nálada.
Tým celé sportovní utkání zvládl výborně.Zažili jsme i krásné sportovní okamžiky a fair play chování. Velká gratulace a pochvala patří všem chlapcům, kteří nás reprezentovali.

Po postupu ze základní skupiny jsme sehráli zápas s vítězem turnaje a celkově chlapci obsadili 7. místo.

Chlapci hráli ve složení: Martin Bára, Jan Than, Jan Miškovský, Petr Hrdlička Petr, David Bozsenik, Adam Beneš, Ondřej Koloušek, Viktor Felt, Tomáš Novotný, Jan Doležal, Domik Pham, Oliver Baum a Matěj Rangl.

Gratulujeme a držíme pěsti do dalších sportovních soutěží a her.

Mgr. Pavlína Kopejsková

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu