Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Výborná reprezentace školy ve zpěvu

Dne 28. 1. 2015 proběhlo v DDM Teplická městské kolo pěvecké soutěže SKŘIVÁNEK, kterého se zúčastnily čtyři žákyně naší školy: Anežka Šrámková - 2. ročník: písně - Černé oči, Kdybych byla vlaštovkou, Nicol Wirknerová - 3. ročník: písně – Holka modrooká, Co to zvoní, co to cinká, Aneta Astrová - 7. ročník: písně - Ach synku, synku, Diamonds (Rihana), Kristýna Albrechtová - 9. ročník: písně - U maměnky v domě, Read all about it (Sandé). Nicol Wirknerová se umístila na třetím místě, Kristýna Albrechtová obsadila čtvrté místo. Všechny zúčastněné předvedly bezchybný výkon. Děkujeme za výbornou reprezentaci školy a Mgr. K. Kroupové za přípravu zpěvaček a profesionální klavírní doprovod. Vedení školy

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu