Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Výlet školního parlamentu

26.10.2015 20:38

V pátek 23.10.2015 jsme se místo 3. a 4. vyučovací hodiny vydali na náš letošní první „parlamenťácký“ výlet. Hlavním cílem naší procházky bylo vytvořit fotografie členů parlamentu na nástěnku. Naše cesta tedy vedla přes zámeckou zahradu, kde si každý z nás našel nějaké pěkné místo na focení. Když byly všechny fotografie hotové, pokračovali jsme na Mariánskou louku, kde jsme v rámci našeho parlamentského hesla „Pomáháme zvířátkům“ nelenili a pustili se do sběru žaludů. A… Nasbírali jsme neuvěřitelných 43,3 kg žaludů! Jdeme tedy všem příkladem a současně vyzýváme ostatní žáky, aby se k nám připojili a také sběrem žaludů a kaštanů pomohli.

Kateřina Šrámková a Jana Kozlovskiy

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu