Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Výlet Školního parlamentu

Dne 27. 5. 2015 se konal poslední meeting a současně teambuildingová akce Školního parlamentu zvoleného pro školní rok 2014/2015. Žáci si jako místo konání akce zvolili liberecký Ještěd, kam jsme se všichni společně dopravili vlakem, tramvají a následně lanovkou, což byl improvizovaný nápad dětí na místě (pravděpodobně je vystrašil krpál, který by museli vyšlápnout pěšky J).

Jelikož nám počasí příliš nepřálo, nahoře nás čekala horká čokoláda, čaj a gulášovka pro zahřátí a načerpání energie, které bylo třeba pro následující koloběžkový sjezd dolů. I přes drobné pády a krkolomné záškuby se nikomu nic nestalo a všichni jsme v pořádku dorazili zpět na vlakové nádraží, odkud nás čekala už jen cesta domů – do Děčína.

Po celou dobu výletu se všichni účastníci chovali vzorně, stejně tak jako po celý rok, díky čemuž panovala veselá a přátelská atmosféra.

Tímto vedení parlamentu děkuje všem zúčastněným za intenzivní a milou spolupráci na všech projektech a akcích tohoto spolku. Bylo nám potěšením se s vámi setkávat a společně směřovat k novým cílům. J

Do dalšího školního roku Vám přejeme hodně štěstí a úspěchů.

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu