Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Výsledky zeměpisné olympiády

31.01.2016 20:40

V pátek 22. 1. 2016 se na naší škole konala zeměpisná olympiáda. Soutěžilo se ve třech kategoriích, za každou kategorii jsem vybrala čtyři žáky, kteří v hodinách zeměpisu prokazují nadstandardní znalosti. V kategorii A (6. ročník) byl vybrán D. Mucek, J. Rubeš, E. Kubátová a V. Bartoš. Za kategorii B (7. ročník) se zúčastnil P. Miškovský, M. Chadima, M. Linková a L. Benešová a v poslední kategorii C (8. a 9. ročník) soutěžil A. Kafka, R. Bešták, K. Vitoušová a T. Miškovská.

Do okresního kola, které se bude konat 16. února 2016 postupují žáci s nejvyšším počtem získaných bodů v jednotlivých kategoriích.

Za kategorii A – Dominik Mucek

Za kategorii B – Petr Miškovský

Za kategorii C – Tereza Miškovská

Všichni si zaslouží velkou pochvalu za své znalosti ze zeměpisu.

Mgr. Martina Hanzaliusová

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu