Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Žáci ze ZŠ Březová pomáhali handicapovaným dětem

04.11.2015 07:30

22. října si žáci půjčili na odpoledne sál DDM Teplická Děčín (tímto patří pí. ředitelce Hochwalderové velké díky), aby zde uspořádali charitativní akci, kterou chtěli pomoci handicapovaným dětem. Nápad, který vznikl v hlavách dětí již na konci loňského školního roku a za pomoci učitelek L. Štěpánkové a J. Adéeové se mohl nyní uskutečnit. Oslovili jsme Kláru Hozákovou z organizace „Andělé bez křídel“, aby nám s akcí pomohla, a společně s ní jsme se rozhodli, že peníze, které na akci vybereme, věnujeme kroužku Krůčky, který funguje pod DDM Děčín a pracuje s handicapovanými dětmi.

Musím říci, že akce se povedla. Užili jsme si odpoledne plné zábavy, tance, zpěvu a vybrali krásných 4.270 Kč. Velké díky patří všem žákyním, které se na akci podílely: B. Vilímkové, K. Vitoušové, D. Wildové, A. Staňové, A. Staré, K. Bašové, B. Ulrychové, A. Astrové z 8. třídy, H. Vrabcové, K. Zitové, A. Kubátové, M. Červené z 9. třídy, bývalým žákyním K. Albrechtové a K. Makovské a hostům: dětem z TK Scratch Děčín, J. Omaníkovi a M. Rychtaříkovi ze Self Defense Division. Dále také ČČK Děčín, Čajovně Ve Vlnách za dodání vynikajících vegeburgerů a pí. Hartmanové za Bubble Tea a v neposlední řadě divákům, kteří na akci přišli a právě díky nim jsme mohli vybranými penězi udělat radost dětem z Krůčků a jejich vedoucí pí. Ditě Szymanské.

Rádi bychom, kdyby se tato akce mohla příští rok opakovat a stala se z ní taková tradiční akce našich žáků, protože naše škola je plná talentovaných dětí, kterým není lhostejný osud jiných dětí a rádi jim pomohou.

 

 Mgr. L. Štěpánková, organizátorka akce

 

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu