Základní škola a mateřská škola Děčín III01.04.2020

Zápisy do základních škol se budou konat bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců ve škole Vzhledem k epidemii nemoci COVID-19 byl změněn obvyklý systém zápisu dětí do 1. tříd základních škol. Nově ředitelé základních škol v Děčíně stanovili termín zápisu na dobu od 14.04.2020 do 30.04.2020. Na základě doporučení MŠMT se zápis bude konat bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců ve ško…

Zobrazit celý článek


24.03.2020

Samostudium naleznete na níže uvedených odkazech: 1. A https://brezovka.estranky.cz/clanky/1.a/ 1. B https://brezovka.estranky.cz/clanky/1.b/ 1. C https://brezovka.estranky.cz/clanky/1.c/ 2. A https://brezovka.estranky.cz/clanky/2.a/ 2. B https://brezovka.estranky.cz/clanky/2.b/ 3. A https://brezovka.estranky.cz/clanky/3.a/ 3. B https://brezovka.estranky.cz/clanky/3.b/ 4. A https://brezovk…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Koťátka

Hola, děti, pojďte dál, dneska máme karneval!
Dne 4. 2. 2020 proběhl ve třídě Koťátek rej masek a kostýmů. K vidění byli princezny, andílek, beruška, včelička, zebra, pirát a nesměl chybět ani maličký šáša. Děti si zatancovaly, zasoutěžily, předvedly své kostýmy a domů si každý odnášel pěkný dáreček z tomboly a nafukovací balónek.
Sněhuláčkový den
Ve středu 22. ledna proběhl u Koťátek „ Sněhuláčkový den“. Na „žlutém koberci se nám představily všechny děti v kostýmech sněhuláčka nebo alespoň v bílém oblečení nebo sněhuláčkovou čelenkou. Zatancovali jsme si tanečky a společně se vyfotografovali s naším velkým kamarádem, sněhulákem Hynkem.
Koťátka pomáhají
Zapojili jsme se do projektu „Jsem laskavec“ tím, že jsme udělali sbírku obnošeného šatstva, které nám donesli rodiče a paní učitelky, pro spolek Jonáš, který pomáhá lidem bez domova.
Vánoční nadílka u Koťátek
V pondělí 16. 12. jsme se všichni do školky svátečně oblékli a moc se těšili na „Ježíška“. Zazvonil zvoneček a pod stromečkem jsme objevili spoustu krásných dárků. Děkujeme tímto rodičům za štědré přispění na nové hračky.
Předvánoční tvoření, hraní a posezení s rodiči
Dne 17. 12. jsme se sešli společně s rodiči, abychom si zazpívali, zatancovali, nazdobili vánoční perníčky, společně si pohráli a popovídali a také hlavně mlsali výborné cukroví, které nám donesly naše úžasné maminky. Moc se nám to líbilo a těšíme se na další setkávání plné pohody.
Vánoční zpívání před školkou
V předvánočním čase jsme se sešli s rodiči a jejich dětmi a zazpívali si společně koledy. Na závěr jsme ochutnali dobré cukroví a teplý čaj. Vánoce můžou přijít. Už se všichni moc těšíme.
Tvoříme před Vánoci
Všichni už umíme uválet těsto a připravit perníčky na tvoření s rodiči, vyrobit čertíka, nebo čertici, nazdobit stromeček a s prstovými barvami namalovat andílka.
1 2 3

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu