Základní škola a mateřská škola Děčín III01.07.2020

Od 1. 7. 2020 jsou spuštěny nové webové stránky základní školy https://www.zsamsbrezova.cz Nové stránky má i naše mateřská škola https://www.msrakovnicka.cz/

Zobrazit celý článek


30.06.2020

Nepředaná vysvědčení si můžete převzít v kanceláři školy do 31. 7. každé pondělí a středu v čase 9 - 11 hodin. Nevyzvednutá vysvědčení budou žákům předány při návratu do školy.

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Koťátka

Mezinárodní den dětí
V úterý 2. června jsme na naší školní zahradě oslavili svátek všech dětí. Počasí nám přálo, naše Koťátka soutěžila, tancovala, dováděla a pochutnala si i na sladké odměně. Za splnění všech soutěží si odnesla domů plno sladkostí.
Srdíčko pro maminku
V květnu slaví všechny maminky svůj svátek a holčičky, které přišly do školky, na ně nezapomněly. Při pobytu na zahradě paní učitelka vytvořila malou výtvarnou dílničku a pomocí kuliček, které se namáčely do barvy, vytvořily krásnou strukturu srdíček z lásky pro jejich maminečky.
Hola, děti, pojďte dál, dneska máme karneval!
Dne 4. 2. 2020 proběhl ve třídě Koťátek rej masek a kostýmů. K vidění byli princezny, andílek, beruška, včelička, zebra, pirát a nesměl chybět ani maličký šáša. Děti si zatancovaly, zasoutěžily, předvedly své kostýmy a domů si každý odnášel pěkný dáreček z tomboly a nafukovací balónek.
Sněhuláčkový den
Ve středu 22. ledna proběhl u Koťátek „ Sněhuláčkový den“. Na „žlutém koberci se nám představily všechny děti v kostýmech sněhuláčka nebo alespoň v bílém oblečení nebo sněhuláčkovou čelenkou. Zatancovali jsme si tanečky a společně se vyfotografovali s naším velkým kamarádem, sněhulákem Hynkem.
Koťátka pomáhají
Zapojili jsme se do projektu „Jsem laskavec“ tím, že jsme udělali sbírku obnošeného šatstva, které nám donesli rodiče a paní učitelky, pro spolek Jonáš, který pomáhá lidem bez domova.
Vánoční nadílka u Koťátek
V pondělí 16. 12. jsme se všichni do školky svátečně oblékli a moc se těšili na „Ježíška“. Zazvonil zvoneček a pod stromečkem jsme objevili spoustu krásných dárků. Děkujeme tímto rodičům za štědré přispění na nové hračky.
Předvánoční tvoření, hraní a posezení s rodiči
Dne 17. 12. jsme se sešli společně s rodiči, abychom si zazpívali, zatancovali, nazdobili vánoční perníčky, společně si pohráli a popovídali a také hlavně mlsali výborné cukroví, které nám donesly naše úžasné maminky. Moc se nám to líbilo a těšíme se na další setkávání plné pohody.
1 2 3

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu