Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Archiv MŠ Březová 2015/2016

Vodnická stezka
Dne 19. 5. 2016 jsme uskutečnili výlet z nabídky CK Trysk-„Vodnickou stezkou“, která se nachází ve vesničce Brniště u Jablonného v Podještědí. S paní průvodkyní jsme absolvovali naučnou stezku kolem rybníků, kde se nacházely dřevěné cedule s úkoly, které děti plnily a zároveň hledaly skryté víly, rusalky a vodníky. Děti si zblízka prohlédly i rodinky kachen, které měly postavené domečky na vodě a na konci stezky si děti pohladily a nakrmily zvířátka - ovečky a kozy – moc jim chutnala travička a
Výlet na Větruši
Dne 8. 6. 2016 jsme navštívili Ústí nad Labem a jednu z jeho památek Větruši. Do Ústí n/L jsme se dopravili vlakem, dál jsme pokračovali lanovou dráhou na Větruši. Zde jsme se pobavili v zrcadlovém bludišti a orientaci si vyzkoušeli v přírodním labyrintu. Prohlédli si Ústí z výšky, posvačili a pak hurá na vlak a zpět do školky.
Sportovní dopoledne
Na čtvrtek 9. 6. připravila 5. třída ZŠ, pro naše děti „sportovní dopoledne“, které se konalo před budovou ZŠ i v tělocvičně. Děti obdržely kartičky, kde byly vypsané jednotlivé disciplíny, které děti samostatně plnily. Za splnění všech úkolů děti dostaly medaili, balíček dobrot, samolepky a obrázky.
Čarodějnice přiletěly v dubnu
A pršelo, jen se lilo.... a tak jsme tentokrát čarodějnice na zahradě ve školce nepálili, ale vsadili jsme na šikovné ruce rodičů a jejich dětí, na jejich fantazii. „ Čarodějnice“ se slétaly opatrně. Mladé, staré, moderní, s koštětem i bez koštěte. A opět to byly krásné výrobky. Dozajista si při jejich výrobě užili děti i rodiče náramné zábavy. Děkujeme!
Olympiáda MŠ
Každý rok pořádá DDM Březiny Olympiádu mateřských školek. Také letos naši školku reprezentovalo pět chlapců „sportovců“ ze třídy Motýlků. Závodili v běhu na 20m, hodu do dálky a na cíl, skoku z místa do dálky. Konkurence byla veliká, ale i přesto jsme získali druhé místo v hodu do dálky. Povzbudit nás byli maminky našich sportovců a tak se dětem dobře závodilo. Všichni se hodně snažili a za sportovní zápolení získali milou, sladkou odměnu.
Mechanické hračky ve školce
Ve čtvrtek 31. 3. přinesl do naší mateřské školy jeden z tatínků ukázku mechanických hraček. Jednou byl vibrační podavač, kam si děti umístily kuličky, šroubky, malé kostičky a druhý byl H-portál, který se ovládal přes tablet a mobilní telefon. Na něm si děti vozily hlavně malá autíčka. Tatínek navštívil i třídu Motýlků.
Dopravní den
19. 4. se pod záštitou Magistrátu Děčín a Domu dětí a mládeže Děčín konal na atletickém stadionu „Dopravní den“. Děti si zde rozšířily znalosti z oblasti dopravy a prakticky vyzkoušely některé činnosti, jako např. přecházení vozovky, reakce na červenou, první pomoc, důležitost autosedaček apod. Děkujeme organizátorům za přínosnou akci, moc se povedla.
1 2 3 4 5 6

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu