Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Odpady, konec záhady

12. ledna navštívily třídu Motýlků studentky z UJEP oboru učitelství pro MŠ s projektem ODPADY, KONEC ZÁHADY, pod záštitou MAS Český sever. S dětmi si povídaly o ochraně přírody, jejíž jednou z forem je i třídění odpadu. Děti si třídění prakticky procvičily a řekly, jak i oni mohou k ochraně přírody přispět.Vysvětlili si, proč je pro přírodu lepší používat na nákupy tašky látkové než igelitové.

Dnes 9.2. bylo pokračování tohoto projektu, děti dostaly látkové tašky a každý si na jednu nakreslil libovolný obrázek permanentním fixem. Tašky budou vystaveny v Ústí v rámci celého projektu a nejhezčí obrázek bude odměněn. Po skončení akce si je děti odnesou domů.

Všichni kreslili s velkým zaujetím a vznikly tak tašky s veselými obrázky. Maminkám se v nich budou jistě nákupy dobře nosit.

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu