Základní škola a mateřská škola Děčín III20.11.2019

Žáci 2. stupně zamíří v červnu se školou v přírodě na Milevsko V červnu letošního školního roku organizujeme pro žáky 2. stupně školu v přírodě. Po zjištění zájmu ze strany rodičů o tuto akci jsme oslovili agenturu CK Topinka, která nám školu v přírodě zorganizuje. ŠvP proběhne v termínu 8. – 12. června 2020 a uskuteční se v rekreačním středisku Růžená (https://www.tabory.cz/ruzena.html). Cena Šv…

Zobrazit celý článek


20.11.2019

Dne 18. 11. 2019 se žáci 9.A zúčastnili exkurze v Zoo Ústí nad Labem, kde se seznámili v rámci volby povolání s profesemi, které se podílejí na chodu a činnosti zoologické zahrady. Formou presentace byly žákům nejprve představeny funkce zoologické zahrady jako takové, dále měli žáci odvodit z fotografií v presentaci, jaká zaměstnaní najdou v zoo uplatnění. Obory jako zoolog, veterinář, chovatel na…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Akce MŠ Rakovnická 2016/2017

Plavba lodí po Labi
Sluníčka se po Labi plavila a to ve čtvrtek 29.6. 2017. Jednalo se o hodinovou okružní plavbu, kterou si děti náramně užily. 
Sluníčka pomáhají
V úterý 27.6. jsme s dětmi zavítali za zástupci dětí kroužku Krůčky. Krůčky jsou zájmovým kroužkem pro handicapované děti fungující v DDM Teplická Děčín. Přinesli jsme pro děti spoustu hraček. Setkání bylo krásné a dojemné. Velké díky patří také paní Pleškové, která nám střetnutí se v tento den umožnila a zprostředkovala. Několik foteček můžete zhlédnout na těchto stránkách http://www.sosruska.cz/fotogalerie/detail/293_poma
Berušky na výletě v Srbské Kamenici
Nádherný první letní den jsme si užili v přírodě se spoustou legrace a poznávání. V tomto školním roce Beruškám počasí opravdu přálo. Na každém výletě jsme měli nádherné počasí a dnes to tak bylo také.
Rozloučení s předškoláky

Berušky v Hopsáriu
Ve školce si vyprávíme o dopravě a o dopravních prostředcích. V Hopsáriu jsme si vše vyzkoušeli jako opravdoví řidiči. No a kromě toho skvělé prolézačky, trampolíny, klouzačky a jiné.
Klaun TUTU
Klaun TUTU nás navštívil v pondělí 12. června v naší mateřské škole v rámci dopravní prevence. Předvedl a naučil nás vše, co bychom měli vědět a jaké vybavení potřebujeme, když jezdíme v autě s rodiči, na kole, na koloběžce, na bruslích, nebo přecházíme silnici. Také jsme si zopakovali, kde si hrajeme a kde ne, abychom byli v bezpečí a nic se nám nemohlo stát.
Berušky cestují s oslíkem Samíkem
Dnes jsme našli nového kamaráda. Není to ani holčička, ani kluk. Je to oslík Samík ze ZOO Děčín. Provázel nás po ZOO a velký Tomáš, který se o Sama v ZOO stará, nám při tom vyprávěl spoustu zajímavostí o zvířátkách.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu