Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Akce MŠ Rakovnická 2016/2017

Plavba lodí po Labi
Sluníčka se po Labi plavila a to ve čtvrtek 29.6. 2017. Jednalo se o hodinovou okružní plavbu, kterou si děti náramně užily. 
Sluníčka pomáhají
V úterý 27.6. jsme s dětmi zavítali za zástupci dětí kroužku Krůčky. Krůčky jsou zájmovým kroužkem pro handicapované děti fungující v DDM Teplická Děčín. Přinesli jsme pro děti spoustu hraček. Setkání bylo krásné a dojemné. Velké díky patří také paní Pleškové, která nám střetnutí se v tento den umožnila a zprostředkovala. Několik foteček můžete zhlédnout na těchto stránkách http://www.sosruska.cz/fotogalerie/detail/293_poma
Berušky na výletě v Srbské Kamenici
Nádherný první letní den jsme si užili v přírodě se spoustou legrace a poznávání. V tomto školním roce Beruškám počasí opravdu přálo. Na každém výletě jsme měli nádherné počasí a dnes to tak bylo také.
Rozloučení s předškoláky

Berušky v Hopsáriu
Ve školce si vyprávíme o dopravě a o dopravních prostředcích. V Hopsáriu jsme si vše vyzkoušeli jako opravdoví řidiči. No a kromě toho skvělé prolézačky, trampolíny, klouzačky a jiné.
Klaun TUTU
Klaun TUTU nás navštívil v pondělí 12. června v naší mateřské škole v rámci dopravní prevence. Předvedl a naučil nás vše, co bychom měli vědět a jaké vybavení potřebujeme, když jezdíme v autě s rodiči, na kole, na koloběžce, na bruslích, nebo přecházíme silnici. Také jsme si zopakovali, kde si hrajeme a kde ne, abychom byli v bezpečí a nic se nám nemohlo stát.
Berušky cestují s oslíkem Samíkem
Dnes jsme našli nového kamaráda. Není to ani holčička, ani kluk. Je to oslík Samík ze ZOO Děčín. Provázel nás po ZOO a velký Tomáš, který se o Sama v ZOO stará, nám při tom vyprávěl spoustu zajímavostí o zvířátkách.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu