Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Sluníčka - Projekt - Život lidí v jiných zemích

Projekt probíhal ve tř. Sluníčka v týdnech od 16 . 1. - 27. 1. 2017.

Děti se zajímavou i zábavnou formou dozvěděly mnoho informací o životě lidí v některých státech. Krom naší republiky jsme se ještě zaměřili na Čínu, Eskymáky a Indiány.

Děti si vyzkoušely jíst čínskými hůlkami, zahrály si čínskou hru pro děti, lovily ryby, postavily si iglú. Krásně jim to slušelo v čínských kloboučcích. Zaujala je i práce s globusem a dětskou mapou.

Z dalších aktivit těchto dvou týdnů byla hra na indiány - oblečení, malba na obličej, posezení u ohně, hra na bubny, tanec, to vše si děti náramně užily.

Na závěr tohoto tématu jsme s dětmi vytvořily nástěnky, které si v naší šatně mohou děti spolu s rodiči prohlédnout a zavzpomínat….

Tř.uč ze SLUNÍČEK

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu