Základní škola a mateřská škola Děčín III

12.12.2019

Dne 9. 12. 2019 proběhlo školní kolo soutěže Biologická olympiáda. Letošní téma nese název „Těžký život ve vodě“. Rozličné otázky a úkoly se tudíž týkaly vody, vodních ekosystémů a organismů žijících ve sladkých, slaných a brakických vodách a jejich okolí. V letošním školním roce byla slabá účast a tak za obě kategorie soutěžilo dohromady pouhých 6 žáků. Za kategorii C (8.-9. třídy) to byli žáci M…

Zobrazit celý článek

10.12.2019

Dne 10. 12. 2019 proběhl na naší škole jako každoročně předvánoční fotbalový turnaj Football Cup. Za maximální fanouškovské podpory žáků z celého druhého stupně sváděla v naší tělocvičně velké souboje družstva s názvy Kedlubny, Chánov United, Rychlý mouchy a jako vždy The Kantors – družstvo složené výhradně z učitelů ZŠ Březová.  Letošní ročník byl tak vyrovnaný, že o vítězi (Chánov United) nakone…