Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Akce MŠ Rakovnická 2017/2018

Malování triček v Koťátkách
Na poslední tvoření s rodiči a jejich dětmi jsme se sešli v květnu. Počasí nám přálo a tak jsme tvořili venku na zahradě. Všichni se zapojili a namalovali si krásná trička s kočkami na památku. Zároveň jsme společně oslavili narozeniny Amálky K. a pochutnali si na výborném dortu, který pro nás připravila její maminka.
Výlet Koťátek do Dolního Žlebu
Na závěr školního roku jsme jeli na výlet vláčkem do Dolního Žlebu. Když jsme vystoupili, čekala nás kilometrová cesta za pokladem. Šli jsme podle šipek a plnili jsme jednoduché úkoly - hledali jsme lístečky, různé barvy kytiček, šišky, cestou jsme si i odpočinuli, nasvačili se a pokračovali do cíle. Poklad jsme našli u domečku, kde bydlí, naše kamarádka ze školky, Alenka. Truhla byla plná plyšových kamarádů a každý z nás si jednoho vybral a schoval si ho do baťůžku. Na závěr jsme dostali sladko
Rozloučení se školním rokem
Se školním rokem a se školkou jsme se před prázdninami rozloučili balónkovou párty.
Den Dětí
Den Dětí se v MŠ nesl v duchu moře a pirátů. Sluníčka se tak na celý den proměnila ve velikou pirátskou posádku a pod vedením hlavního pirátského kapitána si den plný her a soutěží velice užila.
Pohádka v muzeu
24. 5. Sluníčka zavítala do muzea, aby se z nich stali herci v pohádce O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Pomohli princi splnit zrádné úkoly a získat princeznu.
Nepořádníček
V týdnech 14. 5. – 25. 5. ke Sluníčkám do školky zavítal skřítek Nepořádníček a dělal jim ve třídě neplechu. Děti se plněním nejrůznějších úkolům, jako například třídění odpadu, všímání si nepořádku ve svém okolí, hledání schovaných hraček, šetření s vodou aj., snažily Nepořádníčkovi ukázat, jak se má správně chovat ve školce i mimo ni.
Den matek
Během oslav Dne maminek na děti ze Sluníček čekala na zahradě spousta zajímavých činností, které zvládají doma maminky. Mohli si vyzkoušet nakupování, věšení prádla, ale i mytí oken nebo přišívání knoflíků. Děti zkoušení aktivit moc bavilo.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu