Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Berušky

Berušky na Vodnické stezce
Opět je tu čas výletování. Vypravili jsme se hledat jednoho ztraceného vodníka. Potřeboval zachránit. Cestou jsme viděli kozy a kůzlátka, ovce a jehňátka, krávy pasoucí se na louce. Nahlédli jsme do venkovského zemědělského muzea. Na velikém kopci se spoustou schodů, skoro až v nebi, jsme objevili kostel. Mohli jsme do něj potichu nahlédnout. Našli jsme malinký domeček pro skřítky, co se starají o louku. A pak se to stalo. Ve skále u potoka jsme našli ztraceného vodníka. Zazpívali jsme mu písn
Berušky sbírají úrodu
Od jara se staráme o naši školkovou, beruškovou zahrádku. Dalo nám to spoustu práce. Sluníčko a déšť nám pomáhaly. Skoro každý den jsme rostlinky zalévali a těšili jsme se na první úrodu. A už je ten den tady. Na zahrádce máme krásné, červené a sladké jahody, zdravé ředkvičky a brzy budeme mít i hrášek. Když se nestaráme o zahrádku, chodíme pozorovat přírodu.
Berušky u hasičů
Tento týden si ve školce hrajeme na hasiče. Vyprávíme si o možných nejen letních nebezpečích. Učíme se bezpečně chovat. Dnes jsme se šli k opravdovým hasičům podívat.
Odpoledne s dětmi a rodiči v Beruškách
Jsme rádi, že jsme mohli prožít velmi příjemné, letos už poslední a hlavně tvořivé odpoledne ve školce. Vyráběli jsme lapače snů a malovali jsme na kameny, které nám vyzdobí zahradu školky. Děkujeme všem rodičům, kteří si našli čas.
Výstava obrázků dětí z MŠ
Při příležitosti MDD jsme pro rodiče a širokou veřejnost uspořádali výstavu obrázků našich dětí na plotě MŠ.
Berušky MDD s Matýskem
Kdo je Matýsek? Matýsek je ode dneška náš nový kamarád. Je to loutka a přijel za námi až z Prahy. Byla s ním neuvěřitelná legrace.
Berušky slaví Mezinárodní den dětí
V úterý 4. 6. 2019 prožily děti v naší mateřské škole den plný radosti a smíchu. Paní učitelky a asistentky pedagoga připravily pro děti na vyzdobené zahradě MŠ zábavné dopoledne plné soutěží, sportu, hudby a tance, za což jim patří velké poděkování.
1 2 3 4 5

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu