Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Koťátka

Výlet na Větruši
V úterý 11. 6. jsme si do školky přinesli baťůžky a jeli jsme na výlet vláčkem do Ústí nad Labem. Krátkou procházkou jsme došli do obchodního centra Fórum a nasedli na lanovku. Někteří se maličko báli, ale nikdo neplakal. Viděli jsme všechno z výšky a bylo to moc zajímavé. Na Větruši jsme navštívili zrcadlový sál, kde jsme zažili spoustu legrace. Potom jsme uviděli překrásné hřiště a bylo jasné, kde si budeme hrát. Byli jsme moc hodní a dostali jsme sladkou odměnu. Když jsme si dostatečně vyhrál
Malujeme trička aneb tvoření s rodiči
Dne 6. 6 jsme se sešli s rodiči a jejich dětmi na poslední tvoření tohoto školního roku. Všichni se ihned pustili do malování a výsledky byly překrásné. Společně jsme malovali, povídali, hráli si a snědli i dobroty, které nám přinesly maminky. Tvořivé odpoledne se nám vydařilo a děkujeme rodičům, že se sešli ve velkém počtu.
Oslava svátku dětí a Matýsek v MŠ
Dne 4. 6. jsme na naší školní zahradě oslavili MDD různými soutěžemi, které pro nás připravily paní učitelk. Když jsme vše splnili, dostali jsme sladkou odměnu a pak jsme si zatančili na písně od Štístka a Poupěnky. Jenže největší zážitek nás teprve čekal! Přijel totiž „Matýsek“ s břichomluvcem Zdenkem Polachem z Prahy. Z představení jsme byli nadšeni a těšíme se, až za námi zase přijede.
Pohádka v MŠ
V pátek 31. 5. k nám přijelo naše oblíbené divadlo Koloběžka s pohádkou „Na návštěvě v Broučkově.“ Pohádka se nám moc líbila a odměnili jsme ji velikým potleskem.
Papoušci a opičky v MŠ
Dne 28. 5. za námi přijel pán, který chová doma spousty papoušků a dokonce i nejmenší opičky na světě. Vyprávěl nám o tom, co vše mají papoušci rádi, čím se živí, co dělají a jak mají velmi ostré silné zobáky, kterými by mohli uklovnout i naše prsty. Moc se nám to líbilo a místo potlesku jsme jim zamávali, protože nemají rádi hluk.
Náš záhonek
Na zahrádce máme veliký truhlík a v něm záhonek. V květnu jsme do něj zaseli ředkvičky, zalévali ho a čekali každý den, až vykouknou lístečky. Konečně jsme se dočkali a ředkvičky jsme asi dva týdny sklízeli a ochutnávali.  Není nad to, vypěstovat si v naší školce vlastní bio zeleninu.
Pohádka ve škoce
Dne 15. dubna k nám přijelo divadlo „Koloběžka“ a zahrálo nám pohádku „Ježibaba Kolobajzna chce být čistotná.“ Představení se nám moc líbilo.
1 2 3 4

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu